Doprava a platba

Nakoupené zboží Vám můžeme doručit těmito způsoby:

Česká pošta - Balík do ruky ... cena 110 korun
Zásilku doručuje poštovní doručovatel přímo na Vaši adresu uvedenou v objednávce. O dni dodání pošta informuej sms a e-mailovo zprávou. Standardně bývá tento typ zásilky doručován následující pracovní den po odeslání. Ve špičkách (např. Vánoce) se může doba dodání prodloužit.

Česká pošta - Balík na poštu ... cena 100 korun
Zásilka je doručena na zvolenou pobočku České pošty (ne na soukromou adresu). Jakmile je balík doručen na pobočku a je možné jej vyzvednout, informuje Vás Česká pošta sms a e-mailovo zprávou. Tento typ balíku bývá doručen na dodací poštu během jednoho až dvou dnů od podání.

Česká pošta - Balík na balíkovnu ... cena 75 korun
Zásilku je třeba vyzvednout v "balíkovně" České pošty. Balíkovnu, resp. adresu vyzvednutí si vyberete v košíku během zadávání údajů do objednávky. Zásilku je možné dodat je na pošty, které mají "balíkovnu". Odbavení při vyzvedávání je zpravidla rychlejší, než u běžných balíků.

PPL - soukromý balík ... cena 100 korun
Balík doručuje kurýr PPL přímo na Vaši adresu, případně po domluvě uloží zásilku k vyzvednutí do PPL Parcel shopu (výdejní místo PPL). O dni a přibližném čase dodání informuje PPL prostřednictvím sms zprávy. Balíky bývají doručeny zpravidla následující pracovní den po odeslání.

Zásilkovna ... 75 korun
Zásilka je doručena na zvolenou pobočku Zásilkovny, kde je uložena a čeká na vyzvednutí. Adresa výdejního místa Zásilkovny se vybírá v průběhu vyplňování objednávky. Po odeslání je zásilka doručena k výdeji zpravidla do dvou pracovních dnů.

Osobně - Bochoř ... bezplatně
Objednané zboží je možné si vyzvednout i přímo u nás v Bochoři.

 

Platby za objednané zboží je možné provést:

Bankovním převodem ... příplatek 0 korun
Po přijetí objednávky zásilku připravíme a odešleme Vám podklady k platbě. Po přijetí platby na náš účet zásilku předáme zvolenému přepravci.

Dobírka ... příplatek 40 korun
Zásilka je odesílána ihned, platbu provádíte při převzetí balíku (tzn. buď poštovnímu doručovateli, na pobočce ČP, kurýrovi PPL nebo ve výdejním místě Zásilkovny).

Hotově - příplatek 0 korun
Platba hotově je spojena s osobním vyzvednutím zboží v Bochoři. Prakticky se také jedná o dobírka, která však není zpoplatněna.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).